رینوپلاستی تهران

رینوپلاستی تهران

رینوپلاستی تهران که نام دیگر جراحی زیبایی بینی است .این جراحی یکی از عمل های رایجی است که  برای زیبایی بینی انجام می شود رینوپلاستی است. افراد زیادی برای اینکه مشکلات و نواقص بینی خود را رفع کنند رینوپلاستی تهران  را انجام می دهند. خود کلمه رینوپلاستی از دو کلمه تشکیل شده است که بخش اول به معنی بینی و بخش دوم به معنی شکل دادن بینی است.

رینوپلاستی در تهران

جراحی رینوپلاستی یکی از جراحی هایی است که بیشترین متقاضی را در کشور ما دارد و افراد برای افزایش اعتماد به نفس خود آن را انجام می دهند. این عمل توسط یک جراح حلق و بینی وجراح پلاستیک  انجام می شود. این جراح سعی می کند در این عمل مشکلات تنفسی را برطرف کند و شکل ظاهری آن را تغییر دهد.

افرادی که از شکل ظاهری بینی خود راضی نیستند این عمل را انجام می دهند. البته بعضی از افراد نیز در حوادثی مانند تصادف مشکلاتی در بینی خود احساس می کنند که با عمل سعی می کنند آن را برطرف کنند

چه مشکلاتی با  رینوپلاستی تهران  برطرف می شود

دررینو پلاستی تهران ایراد های مختلف بینی را می توان برطرف کرد ، برای مثال

– بزرگ بودن اندازه بینی

– قوزدار بودن بینی

– افتادگی نوک بینی یا کم بودن زاویه  بینی ولب

– پهن بودن بینی

– بزرگ بودن سوراخ های بینی

– جعبه ای شکل بودن نوک بینی

– زیاد بودن فاصله نوک بینی تا صورت

– دررفتگی تیغه بینی وغیرقرینه بودن بینی

-دو شاخه بودن نوک بینی

رینوپلاستی در تهران

بهترین جراح شکم در تهران

بهترین جراح زیبایی شکم با ابدومینوپلاستی در تهران بهترین جراح شکم در تهران باید باید تجربه ودانش وتجربه ای لازم را در این زمینه کسب کرده باشد.و با دانش ومهارت خود بهترین جراحی را برای فرد انجام دهد.

اگر قصد انجام جراحی زیبایی شکم را دارید باید قبل ازهر اقدامی یک جراح با تجربه و ماهررا در این زمینه تخصص انتخاب کنید. به همین دلیل باید تحقیقات لازم را انجام دهید و بهترین جراح شکم در تهران را انتخاب کنید.

بهترین جراح شکم در تهران

قبل از انجام جراحی شکم یا پیکرتراشی بهتر است شما با بهترین جراح شکم در تهران یک جلسه مشاوره‌ای داشته باشید و از او بخواهید درباره نحوه انجام جراحی و معایب و مزایا ممکن است این جراحی  برای شما داشته باشد اطلاعات لازم را کسب کنید.

همچنین  شما با مراجعه به مطب پزشک مورد نظر خود می توانیدبا مراجعه کنندگان قبلی خود صحبت کنید ونتیجه جراحی انها را مشاهده کنید اما در نهایت شما باید  تصمیم نهایی را برای این جراحی بگیرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *