سخن روز اگر بخواهی بر عالم فرمانروا باشی باید عقل بر تو حاکم باشد . سه نه ک/// اگر در اولین قدم موفقیت نصیب ما می شد سعی و عمل دیگر معنی نداشت . مترلینگ /// یک انسان خردمند فرصتها و شانس ها را می سازد , نه اینکه در انتظار آنها بنشیند . فرانسیس بیکن ///

زاگرس پلیمر دراک شیراز

تولید کننده نوار آبیاری قطره ای با تکنولوژی روز دنیا ، با بهره گیری از سال ها تجربه در صنعت پلیمر کشور و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و نیروهای متخصص، تولید نوار آبیاری قطره ای(تیپ) را از سال 1389 در شهرکت صنعتی بزرگ شیراز آغاز نمود و تا کنون با عنایت خداوند متعال در راهی که پیش رو داشته ثابت قدم بوده و توانسته بر پایه ارزشهای سازمانی خود، رضایت مشتریان خود را جلب کند.

نوار آبیاری قطره ای ( تیپ )

نوار آبیاری تیپ نوعی از لوله های دریپردار مخصوص آبیاری قطره ای محسوب می شود که اولین بار حدود ۵۰ سال پیش در ایالات متحده آمریکا تولید شده است. نوار تیپ از جنس پلی اتیلن می باشد و معمولاً هر کلاف آن چند صد متر (۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ متر) است. نوار تیپ بر خلاف لوله پلی اتیلن سخت، بسیار نرم می باشد. در واقع نوار تیپ دارای جنسی نرم و انعطاف پذیر است که هنگام ورود آب به آن پر می شود و پس از پایان آبیاری، مجدداً نوار تیپ به صورت مسطح در می آید. ضخامت دیواره نوار تیپ بسیار نازک است و معمولاً بین ۰.۱ تا ۰.۶ میلی متر می باشد (هر ۰.۱ میلی متر را ۱۰۰ میکرون می نامند). از تیپ های ضخیم تر معمولاً برای آبیاری زیرسطحی گیاهان مختلف استفاده می شود. قطره های آب از طریق دریپرهای تعبیه شده بر روی نوار آبیاری تیپ خارج می شود؛ به دریپرهای روی نوار تیپ، پلاک نیز می گویند.
اطلاعات فنی نوار آبیاری قطره ای

اطلاعات فنی نوار آبیاری قطره ای